Helukabel
ABB
FILOFORM
elkutec
Lapp Group
Gewiss
Lovato Electric
Previous slide
Next slide
ABB-Protekol, dystrybucja pełna oferta i niskie ceny

Firma ABB specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla różnych sektorów gospodarki, takich jak energetyka, przemysł, transport czy infrastruktura. ABB jest liderem w dziedzinie systemów automatyki przemysłowej, elektromobilności, technologii cyfrowych oraz inteligentnych rozwiązań energetycznych.

   Innowacyjność i zrównoważony rozwój to najważniejsze wartości ABB. Firma angażuje się w projekty związane z efektywnością energetyczną, odnawialnymi źródłami energii oraz redukcją wpływu na środowisko. Jej produkty obejmują między innymi roboty przemysłowe, systemy zasilania, urządzenia do automatyzacji procesów oraz rozwiązania z zakresu elektromobilności.

   ABB odgrywa istotną rolę w kształtowaniu przyszłości technologii, wspierając rozwój inteligentnych systemów, które mają na celu poprawę efektywności, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju w różnych sektorach gospodarki.

  Najważniejsze produkty i usługi firmy ABB są wymienione w zestawieniu dostępnym po kliknięciu na link – Produkty i usługi | ABB.

    Prosimy o kontakt z nami, otrzymacie Państwo ofertę cenową wraz z możliwym rabatem i informację o orientacyjnym terminie dostawy – kontakt Protekol.

https://new.abb.com/

Elkutec-Protekol, autoryzowany importer

Link do oferty szyn modułowych sztyftowych i widełkowych oraz osprzętu łączeniowego jest dostępny po kliknięciu na – http://www.elkutec.com/produkte.htm, producent Elkutec Gmbh Niemcy.

Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych ofert na różne rodzaje szyn do łączenia aparatury modułowej na rynku ! Niemiecki producent gwarantuje wysoką jakość wykonania szyn, a importer firma Protekol konkurencyjne ceny.

Oferta jest skierowana do firm montujących rozdzielnice elektryczne i ich wyposażenie oraz do hurtowni elektrycznych! Oferowane szyny do łączenia aparatury modułowej oraz osprzęt elektryczny są wysokiej jakości, przy zachowaniu konkurencyjnego poziomu cen w stosunku do innych dostawców rynkowych !  Nasza firma jako jedna z niewielu dostawców w Polsce oferuje szyny widełkowe 2- i 4-torowe. Protekol Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem wyrobów tej firmy.  

Prosimy o kontakt z Protekol. Udzielimy informacji cenowych i technicznych, podamy orientacyjny termin i i koszt dostawy, zaproponujemy poziom rabatu oraz warunki płatności.

 

Z góry dziękujemy za kontakt z nami.

Filoform-Protekol, autoryzowany importer,

Protekol Sp. z o.o. jest importerem i  autoryzowanym dystrybutorem na polskim rynku produktów oferowanych przez firmę Filoform b.v.  z Holandii (www.filoform.com).

  W ciągu ponad 60-letniej historii Filoform ugruntował swoją pozycję ważnego europejskiego dostawcy uszczelnień wodoszczelnych i gazoszczelnych typu MD do instalacji wprowadzanych do budynku, żeli dwuskładnikowych do uszczelniania puszek elektrycznych do stopnia IP68 oraz specyficznych rozwiązań zgodnie z indywidualnymi życzeniami klientów, przeznaczonych do stosowania zarówno w instalacjach elektrycznych, jak i w sieciach telekomunikacyjnych.
Klientami Filoform jest wiele firm z branż elektrycznej i telekomunikacyjnej, przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją gazu i wody, jak również wielu europejskich wykonawców inwestycji.

  Poniżej załączamy kilka kart katalogowych, zawierających podstawowe informacje oraz opisy:

1.Systemy uszczelnień MD1, MD2, MD3, MD4 i MD5.
Wyżej wymienione uszczelnienia MD1, MD2, MD3 i MD4 w poprzednich latach posiadały opis odpowiednio: MDI, MDII, MDIII i MDIV. Są to uszczelnienia wodoszczelne i gazoszczelne. Uszczelnienia te, zastosowane razem z komponentem MD+, są również odporne na działanie ognia i wysokich temperatur. Więcej informacji dotyczących tych uszczelnień jest podanych w miesięczniku „Elektroinstalator” 11/2013 w artykule p.t. „Uszczelnienia odporne na działanie ognia”,

2.Mufy kabloweżele GQM do zalewania puszek elektrycznychpasty uszczelniające Fill&Seal oraz pasty ognioodporne MD+. 
 Po kliknięciu na wybrany link poniżej, prowadzący do strony producenta, istnieje możliwość obejrzenia filmu, na którym pokazano niezbędne czynności celem wykonania prawidłowego uszczelnienia: MD1, MD2, MD3, MD4, MD5, FiloSeal+, FiloSeal+HD – Filoform videos.

Ponadto polecamy zapoznanie się z artykułem opublikowanym w miesięczniku ” Elektroinstalator „
nr 06/2009, p.t.  ” Uszczelnienia podziemnych instalacji kablowych, muf i puszek instalacyjnych „.

Nowe produkty w ofercie firmy Filoform:

  1. Uszczelnienia MD5,
  2. Żele GQM.

Po skontaktowaniu się z nami uzyskacie Państwo następujące, szczegółowe informacje handlowe:

  1.Możliwe poziomy rabatów do cennika producenta,
  2.Prawdopodobne terminy dostaw (większość produktów jest dostępna w terminie do 1 tygodnia od daty złożenia zamówienia),

  3.Warunki płatności.     

Protekol Sp. z o.o. jest jedną z kilku polskich firm, które mogą zaoferować najniższe ceny sprzedaży oraz możliwie najkrótsze terminy dostaw artykułów elektrycznych produkowanych przez Gewiss S.p.A.
Z informacjami dotyczącymi tego producenta oraz z najnowszymi katalogami można się zapoznać klikając na linki umieszczone poniżej na naszej stronie.

Gewiss-Protekol, dystrybucja pełna oferta i niskie ceny

Krótka prezentacja firmy Gewiss, opracowana przez przedstawicielstwo Gewiss Polska, jest dostępna po kliknięciu na link – Prezentacja.
Po skontaktowaniu się z Protekol uzyskacie Państwo następujące informacje:

1. Możliwe poziomy rabatów do cennika producenta,
2. Prawdopodobne terminy dostaw (większość produktów jest
dostępnych w terminie do 3 tygodni od daty złożenia
zamówienia),
3. Warunki płatności,

W Internecie są dostępne dwa filmy w języku polskim, prezentujące rozwiązania firmy Gewiss, z którymi można się zapoznać po kliknięciu na następujące linki:
1. Rozwiązania dla płyt gipsowo-kartonowych Green Wall
    System,
2. Gniazda i wtyczki IEC 309 HP.

 

Podajemy linki do katalogów Gewiss w języku polskim:

BUDOWNICTWO 2019,
DOMOTYKA 2019,
ENERGIA 2019,
OŚWIETLENIE 2015.

Najnowszy katalog Gewiss w wersji polskiej jest również dostępny po kliknięciu na link – https://www.gewiss.com/pl/pl Należy w polu tabelki „SZUKAJ” wpisać kod produktu, np. GW42201 i ukażą się podstawowe informacje dotyczące tego artykułu. Po kliknięciu na tekst dotyczący produktu GW42201 będziemy mieli możliwość zapoznania się ze szczegółowymi informacjami technicznymi oraz z instrukcją.

Z góry dziękujemy za kontakt z nami !

Przykładowe zdjęcia produktów Gewiss:

Helukabel-Protekol, dystrybucja pełna oferta i niskie ceny

HELUKABEL Polska Sp. z o.o. (www.helukabel.pl) jest  oddziałem niemieckiego producenta HELUKABEL GmbH (www.helukabel.de) działającego od  30 lat, specjalizującego się w produkcji przewodów, kabli oraz osprzętu kablowego.

 

Firma HELUKABEL oferuje między innymi:
 – kable sterownicze,
 – kable do przesyłu danych,
 – przewody bezhalogenowe,
 – kable światłowodowe,
 – przewody telekomunikacyjne,
 – przewody odporne na temperaturę,
 – kable energetyczne,
 – kable gumowe,
 – kable spiralne,
 – bogatą gamę osprzętu kablowego.

 

HELUKABEL oferuje również  przewody SOLARFLEX , złącza HELUSOL, wtyki typu PV,  obudowy panelowe PV-JB, przeznaczone do instalacji fotowoltaicznych.
Z artykułem opublikowanym w miesięczniku  „Elektroinstalator”, numer 6/2014, dotyczącym między innymi produktów firmy Helukabel, stosowanych w instalacjach solarnych, można się zapoznać po kliknięciu na – Ei 06_2014.

 

Obejrzyj film – Rozwiązania kablowe dla fotowoltaiki firmy Helukabel.

 

Przewody i kable są odporne na czynniki atmosferyczne, chemiczne, promieniowanie i działanie ognia oraz wysokich temperatur.

Z katalogiem Helukabel można się zapoznać klikając na – katalog.

Składając zapytanie ofertowe w naszej firmie otrzymasz ofertę wraz z uwzględnieniem możliwych upustów do cen katalogowych.

  

W kwestii szczegółowych warunków handlowych, cen, rabatów, terminów dostaw, warunków handlowych, prosimy o kontakt z naszą firmą – kontakt Protekol.

Lapp Kabel-Protekol, dystrybucja, import, pełna oferta i niskie ceny

 Firma Lapp Kabel powstała w 1957 r., kiedy założyciel firmy Oskar LAPP wyprodukował pierwszy kabel sterowniczy na świecie. Jest to typowy przykład dynamicznie rozwijającej się firmy, która przekształciła się z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa, w duży koncern o zasięgu światowym.

Aby skorzystać interaktywnie z tej tablicy produktowej należy kliknąć na  obrazek. Wówczas, po kliknięciu, ukaże się ta tablica w formacie pdf. Następnie klikamy na numer produktu wyspecyfikowany poniżej obrazka z produktami Lapp. Odpowiedni link poprowadzi nas do katalogu firmy Lapp, ze szczegółowym opisem produktu. 

Obecnie firma Lapp Kabel oferuje najwyższej jakości przewody, kable i osprzęt elektryczny.

   Polecamy Państwu zapoznanie się z katalogiem firmy Lapp Kabel oraz z filmami opracowanymi przez producenta.

   Po kliknięciu na niżej podane linki otwierają się:

1. Katalog skrócony firmy Lapp Kabel, opisy niektórych produktów w najnowszych materiałach firmowych mogły ulec zmianie.
2. Filmy instruktażowe. Lapp Kabel oferuje następujące grupy produktowe (po kilknięciu na grupę produktową otwiera się katalog):

1. OLFLEX Przewody sterownicze i przyłączeniowe,
2. UNITRONIC Systemy transmisji danych,
3. SKINTOP Dławnice kablowe,
4. ETHERLINE Systemy transmisji danych Ethernet,
5. HITRONIC Technologia światłowodowa,
6. EPIC Złącza przemysłowe,
7. SILVYN Węże osłonowe, system prowadnic łańcuchowych,
8. FLEXIMARK Systemy oznaczania przewodów,
9. Narzędzia i akcesoria kablowe.

Interesujące są również rozwiązania Lapp Kabel na potrzeby fotowoltaiki i kolejnictwa. Katalogi na potrzeby obu wymienionych dziedzin są  dostępne po kliknięciu na:

1. Produkty dla fotowoltaiki najnowsza wersja angielska,
2. Rozwiązania dla kolejnictwa.

   W kwestii szczegółowych warunków handlowych,
cen, rabatów, terminów dostaw, warunków handlowych, prosimy o kontakt z naszą firmą –
 kontakt Protekol.

Polecamy przeczytanie poniższych artykułów:

"Nasz asystent sprzedaży produktów Lapp ", w czasie posiłku.

Lovato electric -Protekol, dystrybucja pełna oferta i niskie ceny,

Firma LOVATO Electric (www.lovatoelectric.com), założona w 1922 roku w Bergamo (północne Włochy), jest znanym producentem artykułów elektrycznych łączeniowych.

Po kliknięciu jest dostępny katalog generalny firmy Lovato Electric – katalog 2021-22.

Na YouTube można obejrzeć film prezentujący tego producenta, po kliknięciu na link – https://www.youtube.com/user/LOVATOElectricSpA

Lovato Electric oferuje:
1. Wyłączniki silnikowe,
2. Styczniki,
3. Przekaźniki termiczne,
4. Rozruszniki elektromechaniczne,
5. Rozruszniki typu „soft start”,
6. Przemienniki częstotliwości,
7. Przyciski, przełączniki i lampki,
8. Kolumny sygnalizacyjne i sygnalizatory optyczne,
9. Mikrowyłączniki, wyłączniki krańcowe i nożne,
10. Łączniki krzywkowe,
11. Rozłączniki izolacyjne,
12. Podstawy bezpieczników i bezpieczniki,
13. Ograniczniki przepięć,
14. Styczniki modułowe,
15. Przekaźniki ziemnozwarciowe,
16. Przekaźniki czasowe,
17. Przekaźniki nadzorcze,
18. Przekaźniki poziomu,
19. Przekaźniki programowalne PLC,
20. Zasilacze impulsowe,
21. Automatyczne ładowarki akumulatorów,
22. Urządzenia pomiarowe i przekładniki prądowe,
23. Regulatory współczynnika mocy i moduły tyrystorowe,
24. Automatyczne przełączniki układów SZR,
25. Sterowniki agregatorów prądotwórczych,
26. Moduły rozszerzeń i akcesoria.

 

Firma Lovato poszerzyła ostatnio swoją ofertę o produkty:
dla fotowoltaiki,
aparaty modułowe.

Z artykułem opublikowanym w miesięczniku „Elektroinstalator”, numer 6/2014, dotyczącym między innymi produktów firmy Lovato, stosowanych w instalacjach solarnych, można się zapoznać po kliknięciu na – Ei 06_2014.

W przypadku zainteresowania produktami Lovato Electric, prosimy o kontakt, otrzymacie Państwo ofertę cenową i informację o możliwym terminie dostawy.

Schupa-Protekol, obecnie w ofercie firmy Gewiss.

Schupa, obecnie należąca do grupy Gewiss (popatrzcie Państwo na stronę www.schupa.com) – znana jako producent bardzo wysokiej jakości aparatów modułowych, a szczególnie wyłączników różnicowoprądowych. Unikalnymi, jeżeli chodzi o wymiary są wyłączniki różnicowoprądowe na 25 i 40A, 4-biegunowe, ponieważ mają szerokość 3 modułów (52,5 mm).

Protekol Sp. z o.o. może dostarczyć Państwu następujące grupy wyrobów produkowanych przez firmę Schupa:

1. Wyłączniki ochronne różnicowoprądowe:
– o działaniu natychmiastowym na prądy znamionowe do 125A, typu A i AC,
– o działaniu krótkozwłocznym na prądy do 100A, typu A i AC,
– o działaniu selektywnym na prądy do 100A, typu A.

Wyłączniki różnicowoprądowe produkowane przez firmę Schupa należą do grupy wyrobów najbardziej cenionych przez klientów naszej firmy.

2. Wyłączniki nadprądowe:
– z charakterystykami B, C i D, 6 i 10kA,
– 1-, 1+N, 2-, 3-, 3+N i 4-biegunowe,
– z charakterystykami K i Z,
– łączniki pomocnicze.

3. Szyny grzebieniowe i kołkowe:
– 1-, 2-, 3- i 4-biegunowe,
– dodatkowy osprzęt do szyn.

4. Inne aparaty modułowe:
– rozłączniki z bezpiecznikami na prądy znamionowe do 63A,
– rozłączniki 1-, 2-, 3-, 3+N i 4-biegunowe na prądy do 100A,
– woltomierze i amperomierze,
– brzęczyki i dzwonki,
– przekaźniki mono- i bistabilne w różnych konfiguracjach, w tym również o stykach przełącznych,
– styczniki modułowe,
– transformatory bezpieczeństwa,
– łączniki zegarowe analogowe i cyfrowe,
– wyłączniki schodowe,
– liczniki godzin pracy,
– wyłączniki ochronne silnikowe,

5. Obudowy i rozdzielnice :
– obudowy podtynkowe i natynkowe o różnych gabarytach i stopniach IP,
– rozdzielnice ścienne i wolnostojące,
– osprzęt dodatkowy do obudów i rozdzielnic.

Masz Pytania?

Napisz do nas już teraz